راهنمای هایپر اکسپو - شرکت کننده هستم

 

با نگه داشتن موس بر روی ثبت نام پنجره ایی باز می شود. شما باید در این پنجره بر روی شرکت کننده هستم کلیک کنید. سپس با وارد شدن به قسمت " ثبت نام شرکت ها " تمامی قسمت های درخواستی را تکمیل نمایید و بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید. بعد از این مرحله پیامی مبنی بر ارسال ایمیل فعال سازی نشان داده می شود که از آن طریق می توانید حساب کاربری خود را فعال نمایید. (حتما Spam ایمیل هم چک نمایید)

پس از ثبت نام در هایپر اکسپو و فعال سازی حساب کاربری خود می توانید از قسمت ورود وارد حساب کاربری خود شوید.

ابتدا بر روی " اطلاعات من " کلیک کنید، سپس یک عکس در قسمت مشخص شده بارگذاری کنید و در نهایت بر روی " ذخیره " کلیک نمایید.

ابتدا بر روی " غرفه من " کلیک کنید، اگر از قبل در نمایشگاهی ثبت نام کرده اید می توانید اطلاعات آن را ببینید و یا در صورت نیاز ویرایش نمایید. در غیر اینصورت بر روی " ثبت اطلاعات غرفه " کلیک کنید سپس تمامی اطلاعات درخواستی و راه های ارتباطی شرکت را که می خواهید به بازدیدکننده نمایش داده شود را تکمیل کنید و در نهایت بر روی " گام بعدی " کلیک نمایید تا به مرحله بارگذاری  فایل ها و ویدیوها بروید.

پس از ثبت اطلاعات غرفه وارد صفحه فایل ها و ویدیو ها می شوید.

 قسمت اول این صفحه مربوط به فایل ها (کاتالوگ، نمونه محصولات، بروشور و . . . ) است که هر فایل باید با فرمت PDF  و حداکثر 3 مگابایت باشد. فایل ها باید به صورت جداگانه بارگذاری  و عنوان آن تایپ شود، در نهایت ارسال گردد. پس از ارسال موفق هر فایل در پایین همین قسمت نمایش داده می شود.

توجه: در صورت داشتن بیش از یک فایل حتما باید به صورت جداگانه بارگذاری  شوند و از ارسال آن به صورت فایل زیپ جدا خودداری نمایید.


قسمت دوم این صفحه مربوط به ویدیوها (فیلم آموزشی، تیزر تبلیغاتی، اسلایدشوها و . . . ) است هر ویدیو باید با فرمت Mp4 و حداکثر 20 مگابایت باشد. ویدیوها باید به صورت جداگانه بارگذاری  و عنوان آن تایپ شود، در نهایت ارسال گردد. پس از ارسال موفق هر فایل در پایین همین قسمت نمایش داده می شود.
توجه: در صورت داشتن بیش از یک ویدیو حتما باید به صورت جداگانه بارگذاری  شوند و از ارسال آن به صورت فایل زیپ جدا خودداری نمایید.
 
 
 
قسمت سوم این صفحه بخش تسوبه مالی و تایید نهایی می باشد که در قسمت بعدی توضیح داده شده است.

این بخش در پایین صفحه فایل ها و ویدیوها قرار دارد. مبلغ کل قابل پرداخت نمایش داده شده است. ابتدا لوگوی شرکت را که قرار است در غرفه نمایش داده شود بارگذاری نمایید. سپس در صورت داشتن کد تخفیف آن را در محل مورد نظر وارد نمایید. حال روی دکمه ثبت نهایی و پرداخت آنلاین کلیک کنید تا به درگاه پرداخت اینترنتی متصل شوید و پس از پرداخت در انتظار تایید بمانید.


توجه: پس از پرداخت اطلاعات غرفه شما نمایش داده می شود و در انتظار تایید تیم پشتیبانی هایپر اکسپو باشید. تا قبل از تایید ما می توانید اطلاعات و فایل های خود را ویرایش نمایید و مراحل قبل را مجدد بررسی و چک کرد. پس از تایید نهایی هایپر اکسپو، دیگر قادر به ویرایش اطلاعات غرفه نخواهید بود و حتما باید با پشتیبانی تماس حاصل نمایید. همچنین در صورت بررسی تیم پشتیبانی و عدم تایید اطلاعات شما، علت آن در قسمت " غرفه من "  قابل مشاهده خواهد بود.

شما می توانید در قسمت " دعوت از دوستان " از دوستان و همکاران خود برای حضور در هایپر اکسپو دعوت نمایید. همچنین می توانید با کپی کردن لینک اختصاصی درج شده در این صفحه و انتشار آن در شبکه های اجتماعی ما را در برگزاری نمایشگاه ها یاری نمایید.


توجه: لینک موجود در این صفحه کاملا اختصاصی بوده و مختص به حساب کاربری شما می باشد. در صورت انتشار آن در شبکه های مجازی، به ازای هر 5 ثبت نامی که از طریق لینک شما بر روی سایت ما انجام شود، یک ستاره به شرکت شما تعلق خواهد گرفت.

تمامی غرفه هایی که از آن بازدید می نمایید و در صورت نیاز می خواهید اطلاعات آن غرفه را نگه دارید، می توانید آن غرفه را نشان کنید. در اینصورت شما می توانید در این بخش تمامی غرفه های نشان شده خود را مشاهده نمایید.

شما می توانید از بخش " تغییر رمز " رمز قدیم ورود به سایت را تغییر دهید.

دنبال کردن ما

 

در حال بارگزاری

در حال بارگزاری

Are you sure?