راهنمای هایپر اکسپو - بازدید کننده هستم

 

ثبت نام برای بازدیدکنندگان الزامی نمی باشد و شما می توانید از سایت به صورت رایگان بازدید کنید. تنها برای موارد ذکر شده در راهنمای شماره 9 باید ثبت نام نمایید و ثبت نام در سایت هایپر اکسپو برای بازدیدکنندگان کاملا رایگان می باشد.

با نگه داشتن موس بر روی ثبت نام (شماره 1) پنجره ایی باز می شود. شما باید در این پنجره بر روی بازدید کننده هستم کلیک کنید. سپس با وارد شدن به قسمت " ثبت نام بازدید کننده ها " تمامی قسمت های درخواستی را تکمیل نمایید و بر روی گزینه ثبت نام (شماره 2) کلیک کنید. بعد از این مرحله پیامی مبنی بر ارسال ایمیل فعال سازی نشان داده می شود که از آن طریق می توانید حساب کاربری خود را فعال نمایید. 

پس از فعال سازی می توانید وارد حساب کاربری خود شوید.

 

پس از ثبت نام در هایپر اکسپو و فعال سازی حساب کاربری خود می توانید از قسمت ورود وارد حساب کاربری خود شوید.

 

ابتدا بر روی "پروفایل" کلیک کنید(شماره 1)، سپس یک عکس در قسمت مشخص شده بارگذاری کنید (شماره 2) و در نهایت بر روی " گام بعدی " کلیک نمایید(شماره 3) تا به مرحله ثبت اطلاعات غرفه بروید.

 

در صورتی که نیاز به ذخیره غرفه هایی که از آن ها بازدید می کنید دارید، می توانید آن ها را نشان کنید. در اینصورت شما می توانید در این بخش تمامی غرفه های نشان شده خود را مشاهده نمایید.

 

شما می توانید از بخش " تغییر رمز " رمز قدیم ورود به سایت را تغییر دهید.

 

جهت بازدید از نمایشگاه ها باید روی منوی " نمایشگاه ها " کلیک نمایید (شماره 1) و در صفحه باز شده، نمایشگاه مورد نظر را انتخاب نمایید(شماره 2). سپس لوگو و اسم تمامی شرکت های حاضر در آن نمایشگاه نمایش داده می شود و با کلیک بر روی هر شرکت، قادر به مشاهده غرفه آن خواهید بود.

 

با کلیک بر روی استند کاتالوگ می توانید تمامی فایل های PDF بارگذاری شده آن شرکت را مشاهده و دانلود نمایید. (شماره 1)

 

با کلیک بر روی LCD می توانید تمامی ویدیوهای بارگذاری شده را مشاهده نمایید. البته شرکت هایی که فایل ویدیو ندارند در غرفه آن ها LCD وجود ندارد. (شماره 2 )

 

با کلیک بر روی میز اطلاعات (Information) می توانید تمامی راه های ارتباطی با شرکت و لینک های شبکه های اجتماعی آنها را مشاهده و در صورت نیاز با آن شرکت ارتباط برقرار نمایید. (شماره 3 )

با کلیک بر روی علامت ستاره در کنار اسم شرکت  می توانید غرفه مورد نظر را نشان کنید و تمامی غرفه های نشان شده در بخش " غرفه های نشان شده " داخل پنل کاربری کاربران قابل دسترس می باشد. (شماره 1)

در پایین هر غرفه می توانید نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را راجب غرفه مورد نظر اعلام نمایید تا دیگر بازدیدکنندگان از آن استفاده نمایند. (شماره 2 )

همچنین می توانید با انتخاب تعداد ستاره که در پایین غرفه شرکت ها نمایش داده می شود دیگر بازدیدکنندگان را از میزان رضایتمندی خود نسبت به محصولات و خدمات شرکت آگاه نمایید. (شماره 3 )


دنبال کردن ما

 

در حال بارگزاری

در حال بارگزاری

Are you sure?