یخ ژله ای فرتاک

 
یخ ژله ای فرتاک
 
شرکت فرتاک به عنوان بزرگترین و تنها تولید کننده پک های سرمایی و گرمایی استاندارد و مرغوب با بهره گیری از دستگاه های تمام اتوماتیک ژاپنی و بهترین مواد اولیه با استاندارد روز جهانی می باشد. محصولات تولیدی فرتاک کاملا سازگار با محیط زیست بوده و تنها مجموعه دارنده گواهینامه بین المللی ISO-9001 در زمینه تولید یخ – داغ پک می باشد.
این شرکت فعالیت خود را از سال 1392 با مجوز وزارت بهداشت و اخذ پروانه بهره برداری از وزارت صنعت معدن تجارت آغاز نموده و در حال حاضر محصولات خود را علاوه بر بخش بهداشت و درمان کشور به ویژه بخش دندانپزشکی و ایمپلنت وپوست و مو و زیبایی محصولات خود را به کشور های همسایه نیز صادر می نماید.

کارشناسان تحقیق و توسعه شرکت فرتاک با بهره گیری از علم روز دنیا جهت کسب رضایت مشتریان خود اقدام به افزایش تنوع و کیفیت محصولات نموده است که محصولات تولیدی با استقبال بی نظیر مراکز درمانی و فیزیوتراپی و عمومی مواجه شده است.

از عمده مصارف یخ پک و داغ پک های تولیدی شرکت استفاده در حمل دارو و خون، اسپاسم های عضلانی، کوفتگی، آسیب دیدگی های ورزشی، جلوگیری از عوارض های بعد ار عمل جراحی، خون مردگی، درمان های فیزیوتراپی، کمپرس آب سرد و مصارف آرایشی و بهداشتی و همچنین مصارف عمومی برای خنک نگه داشتن مواد غذایی می باشد.

تلاش شبانه روزی سیستم فرتاک کسب رضایت مشتریان می باشد و امید است با ارائه محصولات متنوع و با کیفیت رضایت خریداران را فراهم سازد.
 

دنبال کردن ما

 

در حال بارگزاری

در حال بارگزاری

Are you sure?