کمجا مدرن تخت

 
کمجا مدرن تخت
 
طراحی ، تولید و عرضه تخت های کمجای بسیار خاص و منحصر به فرد و سرویس خواب های بسیار مدرن .
مدرن تخت از سال ۱۳۸۵ پس از ورود تکنولوژی پیشرفته در صنعت چوب با تجهیز جدیدترین و پیشرفته ترین ماشین آلات قدم بزرگی را در تغییر و تمایز محصولات تولیدی خود برداشت.
با به کارگیری مهندسین صنعت چوب و طراحان دکوراسیون داخلی توانسته است دقت , کیفیت و سرعت را در طرح های نوین خود به ظهور برساند.
حاصل این تلاش بیش از ۲۰ مدل سرویس خواب تاشو دیواری ( کم جا ) و بیش از ۵۰ مدل سرویس خواب زمینی ( چرمی , مخمل ,MDF و... ) را در سایز های مختلف تولید و عرضه می دارد.

سرویس خواب
سرویس خواب های زمینی در بازار تنوع بیشماری دارند که غالبا قدیمی و تکراری میباشند, به همین دلیل مدرن تخت توانسته با استفاده از توانمندی مدل ها و نمونه هایی را هم پای شرکت های خارجی و مدل های وارداتی با همان کیفیت و متریال و زیبایی خاص عرضه نماید. محصولات جدید از پوشش چرم , پارچه , جیر و... برخوردار است که همراه خود لطافت و نرمی را نیز دارا میباشد, بدین جهت در اثر برخورد بدن با تختخواب هیچ گونه آسیبی را به همراه نخواهد داشت . صداها نیز به جهت استفاده از کف تخت های جدید جناقی کاملا برطرف گردیده و حتی ارتفاع تشک را نیز میتوان تغییر داد,بدین جهت با آسودگی خیال و بدون هیچ گونه سروصدا و امکان آسیب دیدگی میتوان از آن ها استفاده کرد .

سرویس کم جا
تخت های تاشوی دیواری ( کم جا ) به جهت قابلیت جمع شدن بر روی دیوار کم ترین فضا را اشغال میکنند و به همین دلیل کم جا نام گرفته اند, در زمان نیاز از فضای مطلوب مکان بدون هیچ گونه تغییری میتوان آن ها را جمع نمود و فضای اشغالی تخت را برای استفاده بهینه تر آماده نمود. مدرن تخت با استفاده از طراحی بروز و خلاقیت توانسته نسل های جدیدی از سرویس خواب های تاشو دیواری را عرضه نماید که بسیار منحصر به فرد و با کارایی و آپشن بسیار زیاد بوده که با جمع نمودن تخت و یک تغییر وضعیت ساده تختخواب مخفی گردیده و امکانات دیگری در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد.
 

دنبال کردن ما

 

در حال بارگزاری

در حال بارگزاری

Are you sure?