کلان داده شهر فناوران (کیلید)

 
کلان داده شهر فناوران (کیلید)
 
کیلید بر آنست که مسیری به روز، شفاف، کارآمد و کم هزینه برای یافتن ملک در ایران بسازد و تبدیل به مرجعی تخصصی برای اطلاعات مسکن بشود. از سوی دیگر کیلید بازار هدفی آنلاین برای عرضه کنندگان و متقاضیان مسکن خواهد بود که بستر مناسبی برای معاملات ملک فراهم خواهد کرد.
هدف کیلید افزایش کارآیی آژانس های مسکن به عنوان تنها راه ارتباطی قانونی و رسمی بین متقاضیان و عرضه کنندگان مسکن است تا به یاری مشاورین تخصصی املاک، زمینه ی شفافیت بازار مسکن فراهم شود. کیلید می خواهد با انعکاس اطلاعات دقیق، به روز و واقعی، ضمن افزایش قدرت انتخاب مشتریان، بازار فعلی مسکن را نیز از حالت سنتی و کم بازده خارج کند.
تکنولوژی برآورد هوشمند قیمت (AVM) بر اساس ویژگی های ملک (محل قرارگیری، اندازه، سن، امکانات ملک و دسترسی به امکانات حمل و نقل و...) و داده های آماری مستند (شاخص قیمت بازار، املاک مشابه معامله شده و اطلاعات معاملات قبلی ملک موردنظر و ...) قیمت دقیق ملک مورد نظر شما را محاسبه و اعلام می کند. کافی است کدپستی ده رقمی یا آدرس دقیق ملک مورد نظرتان را در سامانه وارد کنید، تا بدون نیاز به هیچ رفت و آمدی از یک مرجع قیمت گذاری هوشمند بهره مند شوید.
حتی اگر قصد خرید و فروش ملک مشخصی را نداشته باشید و تنها می خواهید از قیمت ها آگاه باشید و در جریان افت و خیز بازار مسکن قرار بگیرید، می توانید از ما کمک بگیرید. کیلید با دسترسی به جدیدترین تکنولوژی برآورد هوشمند قیمت، خریداران، فروشندگان و مشاورین املاک را لحظه به لحظه از قیمت دقیق املاک در هر نقطه از تهران بزرگ آگاه خواهد کرد.
 

دنبال کردن ما

 

در حال بارگزاری

در حال بارگزاری

Are you sure?