کارینا تجارت دانیال

 
کارینا تجارت دانیال
 
نماینده انحصاری فایپا ایتالیا در ایران
این کارخانه ایتالیایی در شهر رم واقع شده و در سال ۱۹۵۶ تاسیس شده و اخیرا ۶۰ امین سال تولد آن جشن گرفته شده است.
این کارخانه در دهه ی ۵۰ با تولید محصولاتی مثل شامپو ، اکسیدان ، فر مو و غیره کار خود را آغاز کرده است.
در سال ۱۹۵۷ اولین آکادمی آرایشی و رنگ مو را تاسیس و ۳ سال بعد از آن با تولید رنگ های مختلف در فرمولاسیون جدید یکی از بهترین آکادمی ها در ایتالیا شناخته شد.
در سال ۱۹۷۷ رنگ مو Sicura در ۲ نوع با روغن نارگیل و نوع دیگر با روغن گندم تولید شد و این تولیدات بیشتر از ۳۰ سال حرف اول را در بازار ایتالیا می زند.
در سال ۱۹۸۹ با ورود شرکت های جدید و صرف انرژی زیاد تحقیق و مطالعات علمی و تکنولوژی دوره ی ی محصولات بدون آمونیاک شروع شد. و رنگ مو پرفکتا اولین رنگ مو در دنیا با کراتین و بدون آمونیاک به بازار آمد.
در سال ۲۰۱۰ با معرفی برند سیتی لایف محصولات بدون پارابن و SLS (سدیم لاوریل سولفات) یکی از بهترین محصولات با کیفیت بسیار عالی در بازار اروپا و آمریکا را تولید کرد و این کارخانه قدیمی شهر رم را به جدیدترین کارخانه ی دنیا ارتقا داد.
استفاده از سیلس کون ، پارابن ، SLS ، SELS در بازار مشترک اورپا ممنوع شده و تمامی کارخانه های دیگر اروپا باید این محصولات را از بازار جمع کنند.
در سال ۲۰۰۰ با فعالیت در دامنه ی تحقیقات موفق به اخذ ISO 2001 و در سال های بعد ISO 22716 و GMP از وزارت بهداشت ایتالیا گردید.
بیشترین دامنه فعالیت این کارخانه ایتالیایی در کشور های خارج بوده با صادرات به کشور های اروپا غربی مثل : فرانسه ، بلژیک ، اسپانیا ، سوئیس ، یونان و در قاره آمریکا به کشور های مثل : ایالات متحده آمریکا، آمریکا: برزیل، مکزیک ونزوالا، کاستاریکا و غیره
در ضمن به خاورمیانه و کره جنوبی و ژاپن صادرات دارد.
 

دنبال کردن ما

 

در حال بارگزاری

در حال بارگزاری

Are you sure?