چهره سازان خورشید جنوب

 
چهره سازان خورشید جنوب
 
این شرکت در سال ۱۳۹۲ کارخانهٔ خود را با هدف تولید محصولات آرایشی - بهداشتی با بهره گیری از آزمایشگاه های مجهز و ماشین آلات پیش رفته، قابل رقابت با برندهای معتبر و معروف دنیا، جهت مراقبت و حفظ زیبایی پوست هموطنان عزیز در زمینی به مساحت ۶۹۴۶ متر مربع با زیربنای ۴۸۷۸ متر مربع بنا نهاد.
این شرکت در ابتدا فعالیت خود را با بسته بندی محصولات بالکِ ایتالیا و تایوان با کیفیت و فرمولاسیون های مطلوب، تحت نام های تجاری: Vocalist، Evas، Simali star، Villous، Virtuosa، Alisma و H. R. Y شروع کرد و سپس به سمت تولید با بهره گیری از بهترین مواد اولیه روی آورد. محصولات اصلی شرکت شامل: اُدوپرفیوم، رژ لبِ مات و براق، خط چشم مویی و ماتیکی، ریمل، پن کک، رژگونه، کرم پودر مایع و کرم مرطوب کنندهٔ دست و صورت است.
هدف غایی شرکت چهره سازان خورشید جنوب این است که با توجه به سطح وسیع مصرف مواد آرایشی و بهداشتی در میان مردم، با تکیه بر نیروی کار جوان و مدیریتی متهعد و نگاهی علمی و پژوهشی، محصولی با کیفیتی بالا و قیمت مناسب را به دست مصرف کنندگان داخلی و خارجی برساند. تولید انواع کرم و لوسیون صورت و بدن، انواع شامپو و لاک پاک کن در برنامه آینده تولیدات این شرکت است. به امید روزی که کالای ایرانی باعث افتخار و سربلندی کشور عزیزمان ایران باشد.
 

دنبال کردن ما

 

در حال بارگزاری

در حال بارگزاری

Are you sure?