پلاس آپ

 
پلاس آپ
 
گروه پلاس آپ استارتاپی است که باهدف ایجاد کسب و کاری سبز شکل گرفته است. پلاس آپ در زمستان 96 به عنوان طرح برتر نخستين استارت آپ ویکند محیط زیست و مدیریت شهری هوشمند برگزيده شد. ما قصد داریم به جای اینکه مانند بسیاری از بنگاه های اقتصادی با تولید آلودگی، جزئی از مشکل شویم، قسمتی از راه حل باشیم و با کمک شما هم میهنان و شهروندان تجارتی برپا کنیم که رشد هرروزه آن محیط زیست ما را پاک و پاک تر نماید.
پلاس آپ استارتاپي اجتماعي است كه با تركيب فرواني زباله هاي تولیدشده و ايده هاي خلاقانه به طراحي تجارت مي پردازد که در مرحله اول فعالیت اقتصادی بازآفريني و کاهش پسماندهاي قابل استفاده مجدد را دنبال می کند تا فرصت های شغلی و آموزشی-ترویجی را برای هنرمندان، کودکان و حتی افرادی که از بازار کار کنار گذاشته شده اند، فراهم آورد. پلاس آپ بازارچه ای خلاقانه است که محصولاتی را از طرف جامعه طراحان، توليد كنندگان صنایع دستی و مشاغل خانگی به فروش می رساند و این بستر را فراهم می کند تا تولیدکنندگان با نام خودشان محصولاتي را در آن ارائه نمايند.
ما به دنبال استفاده از قدرت تجارت برای ایجاد جهاني بهتر هستيم. در اين بازار، مصرف هرچه بيشتر نه تنها مضرات زيست محيطي، اجتماعي و انساني (رواني) ندارد بلكه منافعي را نيز به صورت برد- برد در پی دارد.
با پيوستن به پويش بازآفريني پلاس آپ، چه محصولات بازآفريني شده را از پلاس آپ بخريد و چه اثر هنري خود را با استفاده از پسماند بسازيد، زباله کمتری توليد كرده ايد و گنجینه های ارزشمند تري ساخته ايد. مهم نيست كه كجا زندگي مي كنيد يا چقدر ثروت داريد، هركسي مي تواند يك بازآفرين باشد.
بازآفريني چيست؟
هنگامی که محصولات جدید و منحصربه فرد از چيزهاي به ظاهر بی ارزش مانند پسماندها، با پردازش خلاقانه ذهني و هنري توليد شود، بازآفريني صورت گرفته است. در اين فعاليت چيزي دوباره استفاده مي شود، تغيير كاربري مي دهد و مرمت یا بازآفريني مي شود.
 

دنبال کردن ما

 

در حال بارگزاری

در حال بارگزاری

Are you sure?