پاک تاب آذر

 
پاک تاب آذر
 
گروه آساتل
گروه آساتل در سال 1392 با کادر مدیریتی جوان و افکاری نوین و دانش بنیان در راستای رسیدن به اهداف توسعه ای ملی و منطقه ای با استعانت از الطاف ایزد منان بصورت سهامی خاص شروع به فعالیت نموده و فعالیت در جهت خلق ایده های نو در حوزه های مختلف کاری – بالاخص آسانسور - با ایجاد تیم های متخصص و کارآمد و عملی نمودن این ایده ها و ابتکارات نو در چهارچوب بایدها و نبایدهای قوانین استاندارد را سرلوحه خویش قرار داده است.

در این راستا تلفن اضطراری هوشمند آسانسور با نام تجاری " آساتل " به عنوان یک محصول کاملا کاربردی در جهت رفع نیازهای ملموس بازار آسانسور و ساختمان و رفع الزامات قانونی سازمان ملی استاندارد مطابق با استاندارد 1-6303 بصورت کاملا خودکفایانه طراحی و اجرا و با افتخار به عنوان یک محصول کاملا بومی و ملی به بازار ارائه شده است.

تمامی پرسنل این شرکت در تلاشند تا با کیفیت ترین محصولات را با بالاترین سطح خدمات پس از فروش در جهت دستیابی به بالاترین میزان رضایتمندی مشتریان ارایه دهند.

گروه آساتل به شما اطمینان میدهد که تجربه و دانش فنی خود را صادقانه بصورت مجموعه ای از راهکارهای خلاقانه و کاربردی در اختیار شما قرار دهد.
 

دنبال کردن ما

 

در حال بارگزاری

در حال بارگزاری

Are you sure?