واکاویک

 
واکاویک
 
هوش مصنوعی و پردازش زبان طبیعیNLP دو شاخه از علوم کامپیوتر هستند که کاربرد زیادی در کسب و کارهای جدید دارند. استخراج دانش از حجم بسیار زیاد اطلاعاتی که در هر لحظه توسط کاربران سرویس های متنوع اینترنتی تولید می شود، و تصمیم گیری هدفمند مبتنی بر این دانش کسب شده، می تواند نقش به سزایی در موفقیت یا شکست یک کسب و کار داشته باشد. کسب و کارها با استفاده از این ابزارها هوشمند تر و سریعتر می توانند نسبت به تغییرات بازار تصمیم گیری کنند.

اما چالشی که برای کسب و کارها در استفاده از این ابزارها وجود دارد، پیچیدگی زیاد این ابزارها و سطح بالای تخصص مورد نیاز برای پیاده سازی کاربردهای آنها است. به عنوان نمونه، کسب و کارهایی که از بستر IT و تکنولوژی صرفا به عنوان ابزار ارتباط با مشتریان استفاده می کنند، ممکن است تخصص کافی برای پیاده سازی ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی و NLP را نداشته باشند، اما در عین حال بسیار نیازمند چنین ابزارهایی هستند. سایر کسب و کارها نیز، هرچند ممکن است تخصص لازم را داشته باشند، اما پیاده سازی چنین راهکارهایی به دور از ماموریت آنهاست و منجر می شود تمرکز کمتری روی محصول اصلی خود داشته باشند.

سرویس واکاویک برای پاسخ گویی به همین مشکل طراحی شده است. واکاویک با تمرکز بر فناوری های هوش مصنوعی و پردازش زبان طبیعیNLP، راهکارهایی برای کسب و کارها طراحی و ارائه می کند که به این کسب و کارها اجازه می دهد بدون نیاز به داشتن تخصص در این فناوری ها، بتوانند از مزایای آنها بهره مند شوند. تمرکزِ واکاویک روی این فناوریها و کاربردهای آنها برای کسب و کارها، درکنار تجربه و دانش متخصصانِ تیم، به واکاویک اجازه می دهد سطح بالایی از سهولت و دقت را در سرویس های خود به سایر کسب و کارها ارائه کند.
 

دنبال کردن ما

 

در حال بارگزاری

در حال بارگزاری

Are you sure?