نیشام آریانا

 
نیشام آریانا
 
شرکت بازرگانی نیشام آریانا، نماینده انحصاری کمپانی‌های پیشرو و بین المللی اعم از Biolase آمریکا، Dentegris آلمان، Gigaa Optronics چین، 3shape دانمارک، Durrdental آلمان در سال 1386 با هدف آشنایی بیشتر و دسترسی آسان تر دندانپزشکان، اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها همگام با آخرین دستاوردهای علم دندانپزشکی، شروع به فعالیت نمود.
مدیر عامل این شرکت دکتر علیرضا فلاح می باشد که فارغ التحصیل رشته دندانپزشکی از دانشگاه شهید بهشتی و دارای تخصص “لیزر در دندانپزشکی” و دانشجوی Ph.D این رشته از دانشگاه آخن آلمان می باشند. در راستای اهداف مذکور، این شرکت از سال 1387 نمایندگی انحصاری “آموزش های لیزر در دندانپزشکی دانشگاه آخن آلمان” را در ایران بر عهده گرفته که دوره های کوتاه مدت، فلوشیپ و مسترشیپ لیزر آن در حال برگزاری می باشد.
بخش تجهیزات دندانپزشکی این بخش بر آن شده است تا با انتخاب پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا، گامی موثر در جهت معرفی درمانهایی آسان، سریع، کارا تر و کم هزینه تر نسبت به روشهای متداول، بردارد. این دستگاهها دارای توانمندیهای کم نظیری از جمله تشخیص پوسیدگی با حساسیت دو برابر روشهای متداول، ترمیم بدون نیاز بی حسی، تشخیص و برداشت پوسیدگی به صورت هوشمند بدون آسیب به بافت سالم، انجام انواع جراحی های بافت نرم بدون خونریزی و کاربردهای متعدد دیگری می باشند.
بخش آموزش، خدمات و سرویس خدمات این بخش شامل نصب، راه اندازی، آموزش استفاده از دستگاه ها و همچنین ارائه وارانتی، گارانتی، خدمات پس از فروش و پشتیبانی علمی کلیه دستگاه ها می باشد. بخش خدمات پس از فروش شرکت زیر نظر مستقیم اداره کل تجهیزات پزشکی قرار دارد.
مدیریت این بخش پس از گذراندن دوره های آموزشی لازم در کشورهای مبدا و همچنین گذراندن دوره های آموزشی اداره تجهیزات پزشکی ایران، مدارک لازم را دریافت داشته و هم اکنون به عنوان ناظر فنی شرکت در خدمت شما می باشد و این امکان را برای شما مشتریان عزیز فراهم می کند تا خریدی مطمئن را تجربه کنید.
 

دنبال کردن ما

 

در حال بارگزاری

در حال بارگزاری

Are you sure?