نوید اکباتان

 
نوید اکباتان
 
شرکت نوید اکباتان در سال 1374 با مدیریت جناب آقای جواد اسحاقی به ثبت رسید و فعالیت خود را در زمینه تحهیزات دندانپزشکی و تولید یونیت و صندلی و کابینت فلزی آغاز کرد.
در سال 1386 شرکت با توجه به احساس نیاز پزشکان و بیماران محیطی دلنشین در مطب های دندان پزشکی ، اقدام به تحولی عظیم در زمینه طراحی داخل مطب ها و محیط های درمانی کرد. از این رو با توسعه دادن فضای تولید و احداث کارخانه جدید فعالیت خود را در زمینه مبلمان و کابینت های دندانپزشکی از نوع ام دی اف و فلز توسعه داد و با ایجاد بخش طراحی و دکوراسیون به صورت تخصصی در زمینه دندانپزشکی سعی در ایجاد فضای مطلوب و جذاب برای پزشکان و همچنین بیماران کرده است و از سال 1393 با توسعه واحد بازرگانی، اقدام به واردات محصولاتی اعم از ساکشن و کمپرسور ، یونیت و صندلی داشته است.
این سیستم ایمپلنتی، از بالاترین سطح کیفی، که آنرا با قدیمی ترین و برترین سیستم های جهان قابل مقایسه می نماید، برخوردار است.
همچنین اجرای نظام کنترل کیفی مناسب و بهره ور، در کنار حذف تشریفات غیر ضروری فروش و تمرکز بر شعار (درمان منصفانه) در عمل باعث شده، قیمت بسیار منطقی و جذاب این سیستم توجه بزرگترین و قابل ترین دندانپزشکان جهان را به خود معطوف دارد.
شرکت تجهیز طب اثر با ارائه محصولات ICX آلمان، در کنار برخورداری از کادری متخصص و متعهد، مشتری مداری را سر لوحه فکری و عملی نظام کاری خود میداند. در این راستا ضمن قدردانی و سپاس از همراهان همیشگی تجهیز طب اثر، تعهد می نماییم در برآوردن خواسته های نظام سلامت کشور عزیزمان، در بالاترین سطح کیفی، تمامی تلاش خویش را به کار گیریم.
در این راه بی شک نیازمند حمایت و نظرات سازنده جامعه معظم و فرهیخته دندانپزشکی ایران بزرگ هستیم.
 

دنبال کردن ما