محتوای سبز

 
محتوای سبز
 
اگر شما هم جزء افرادی هستید که برای کسب کارتان ارزش قائلید و میخواهید شما را به عنوان متخصص در حوزه کاریتان بشناسند, ما با تولید محتوای تخصصی و کمپین های تبلیغاتی میتوانیم شما را در این راه یاری دهیم.
محتوای سبز با گردهم آوردن سالها تجربه, تعهد, خلاقیت و صداقت ...خدمات قابل ملاحظه ای به شما ارائه میکند که می توانید با خیال راحت هریک از خدمات مرتبط با محتوا را برای کسب و کار خود به تیم ما بسپارید. تولید محتوای تخصصی یعنی ساعتها و حتی رزوها برای یک محتوا زمان , انرژری و حتی تخصص صرف می شود تا محتوایی از صفر و صرفا مختص کسب و کار و مخاطبین شما تولید شود . در هریک از کارگروه های تخصصی , از افراد حرفه ای و زبده که علاوه بر تخصص داشتن در حوزه ی مرتبط با بیزنس شما , می بایست به امر تولید محتوای وب و همچنین محتوای بهینه سازی شده مسلط باشند استفاده می شود.
انواع محتوایی که برای وب تولید و استخراج می شود شامل محتوا متنی, محتوای گرافیکی, عکاسی, محتوای ویدئویی, محتوای صوتی است که هریک از این 5 دسته انواع محتوا میتواند بر حسب نیاز و هدف کسب و کار شما متفاوت انجام شود, به طور مثال ؛ محتوایی که برای معرفی محصولات فروشگاه اینترنتی استفاده می شود کاملا کارکردی متفاوت نسبت به مقالات وبلاگ همان فروشگاه دارد.
وجه مشترک نظر تمام مشتریان ما درباره خدمات ارائه شده, تعهد و دقت و کیفیت حاصل از اجرای تمام پروژه هاست
محتوای سبز, پیش قراول خدمات تولید محتوای تخصصی و کاربردی است که به هیچ عنوان بر مبنای محتوای کپی, بازنویسی و یا حتی ترجمه خدمات ارائه نمیدهد. اگر شما جزء کسانی هستید که فقط به پرشدن سایت خود فکر میکنید و کیفیت و اثرگذاری محتوا برای شما اهمیت چندانی ندارد , خدمات ما مناسب شما نیست !
در صورتی که نمیخواهید خدمات تولید محتوای کسب و کار خود را برونسپاری کنید می توانید از خدمات مشاوره ای و یا آموزش تولید محتوا بهره مند شوید. خدمات مشاوره و آموزش تولید محتوا برای کسانی است که میخواهند خودشان محتوای با کیفیت تولید کنند اما مسیر را نمیدانند .
برای استفاده از هریک از خدمات کافیست از یکی از راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید. ما برای ارتقا و بهینه سازی محتوای وب فارسی قدم بر میداریم
تا وب فارسی پر از محتوای سبز و سر زنده باشد.
 

دنبال کردن ما

 

در حال بارگزاری

در حال بارگزاری

Are you sure?