مجتمع آموزشی سپنتا مهر

 
مجتمع آموزشی سپنتا مهر
 
مجتمع آموزشی سپنتا مهر برگزاری دوره های آموزشی کامپیوتر، حسابداری، عمران، معماری، زبانهای خارجی، گرافیک، خط و نقاشی
ما با هدف ایجاد یک موسسه آموزشی تخصصی در رشته فناوری اطلاعات پس از اخذ مجوزهای قانونی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی فعالیت خود را آغاز نمودیم و با توجه به نیاز منطقه رشته امور مالی و بازرگانی را به برنامه آموزشی خود افزوده و تبدیل به مجتمع آموزشی شدیم.
با شروع کار و مواجهه با مشکلات فرآیندهای مرتبط با آموزش، پس از بررسی های فراوان اقدام به طراحی یک نرم افزار جامع نمودیم که در همان سال بخش های اصلی آن پیاده سازی و تکمیل شد و به بهره برداری رسید و در حال حاضر تاییدیه لازم را از شورای عالی انفورماتیک و سیستم نظارت بر تولید نرم افزارهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دارا می باشد. طی سال های متوالی آن را کامل تر نمودیم و همچنان به صورت مستمر به ارتقاء و افزایش کارایی این سیستم می پردازیم.
احساس مسئولیت و نیاز کارآموزان در کنار توانمندی و سابقه درخشان کادر علمی مجموعه، ما را بر آن داشت تا در خصوص گردآوری و تألیف جزوات آموزشی و دو مجلد کتاب در رشته ICDL مطابق با استانداردهای جدید اقدام نمائیم.
همگام با پیشرفت تکنولوژی و گسترش آموزش های مجازی ما نیز بستر مناسبی جهت برگزاری این دوره ها فراهم آورده و اقدام به تولید و ارائه محتوای مناسب نمودیم که این روند بطور پیوسته در حال انجام می باشد.
نیاز به آموزش های تخصصی و عملی در زمینه علوم مربوط به ساخت و ساز، منجر به اخذ مجوز از سازمان های مربوطه و راه اندازی دوره های آموزشی در رشته های عمران و معماری گردید.
استقرار سیستم های استاندارد مدیریتی و اخذ اعتبارات بین المللی از IAS کانادا از افتخارات ماست که از آن جمله می توان به استاندارد بین المللی مدیریت کیفیت، استاندارد بین المللی رضایت مندی مشتری و استاندارد بین المللی فرآیند آموزش برای سازمان های آموزش دهنده اشاره نمود.
 

دنبال کردن ما

 

در حال بارگزاری

در حال بارگزاری

Are you sure?