لوازم مبل سینا

 
لوازم مبل سینا
 
پخش سینا -ابزار سینا - لوازم مبل سینا - فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ آغاز کرده است از ابتدا فروشگاه لوازم مبلمان سینا شروع به پخش و فروش محصولات چسب سینا شامل چسب های اسپری مبلمان-چسب چوب-چسب های صنعتی مبلمان-وچسب های بسته بندی اقدام کرده است. از سال ۱۳۸۸ فروشگاه سینا اقدام به پخش لوازم مبلمان به تولید کنندگان در سطح چهاردانگه اقدام کرده وبا بازار یابی های منطقه به منطقه و استان به استان بسیاری از برند های مبلمان کشور فعالیت میکند.
از افتخارات ابزار مبل و لوازم مبل سینا-پخش سینا-فروشگاه سینا نمایندگی شرکت های ابزارهای مبلمان می باشد.
پخش سینا پرسنل با روابط عمومی بالا را به کار می گیرید برای آموزش تولید مبلمان می باشد.
ما به قدرت می توانیم بگوییم که کامل ترین لوازم مبلمان را در سطح کشور را داریم.

الیاف سینا
از جمله فعالیت های ابزار مبل سینا اقدام به تولید الیاف پلی استر و هالو به صورت بالفایبروالیاف ورجین-کره ای-چینی-با بهترین کیفیت و خاصیت انتی باکتریال با دنیر و کات های مختلف می باشد الیاف سینا با بسته بندی های ۲۵ کیلویی با حجم بسیار زیاد با برند الیاف سینا را تولید و پخش می کند.

چاپ سینا
چاپ سینا با استفاده از ماشین الات مدرن انواع چاپ اسپان باند-نایلون-نایلکس-نایلون های بسته بندی مبلمان – چاپ لوگوروی پلاک های فلزی – پلاستیکی – می باشد. چاپ سینا محصولی از سبد فروشگاه سینا می باشد چاپ سینا –چاپ اسپان باند از عرض ۵۰ تا ۲۵۰ سانتی متر را انجام می دهد. دستگاه های به روز چاپ سینا قادر به چاپ تنوع رنگ تا ۴ رنگ را انجام می دهد. چاپ لمینت نایلون حباب دارتا ۴ رنگ و با عرض های مختلف با تنوع با رنگ های متفاوت را انجام می دهد.

اسپان باند
شرکت ابزار مبل سینا از سال ۱۳۹۰ اقدام به تولید پارچه های التراسونیک کرده است انواع التراسونیک با طرح های
مختلف از افتخارات پخش سینا می باشد.

یراق الات ترکیه ای
فروشگاه سینا –ابزار مبل سینا-پخش سینا-نمایندگی شرکت های ترکیه ای را دارد از جمله شرکت های میکرون –استیل تکس-و چند شرکت دیگر را دارد. یراق الات مبل تختخواب شو –سه حالت- صفر از دیوار-باکس دار-ساعتی- خلبانی –ال۴۰ –ال۲۴به صورت کیفیت بالا را وارد می کند. انواع یراق های مبلمان تختخواب شو باکس دار و قیچی های مبلمان از جمله واردات مجموعه-ابزارمبل-ابزار مبل سینا-لوازم مبل سینا می باشد.

و انواع مکانیزم های مبلمان برقی
فروشگاه سینا برای بالا بردن کیفیت کالای ایرانی از لوازم مبل ترک و ایرانی برای تجمیع کارخانجات مبلمان ایرانی با ترکیه ای همکاری می کند.

دستگاه دکمه زن میکرون
دستگاه های دکمه زن و پولک زن ترکیه ای از کالاهای بسیار مقوام و با کیفیت و با سرعت بالا

لوازم مبل سازی
سبد کالایی لوازم مبلمان سینا کامل ترین اجناس لوازم مبلمان می باشد.
شامل لوازم خیاطی-لوازم نجاری-رویه کوبی

نخ ترک
فروشگاه سینا نماینده ی شرکت نخ بوزداغ می باشد و نخ های پلی آ
 

دنبال کردن ما

 

در حال بارگزاری

در حال بارگزاری

Are you sure?