فرایش چوب تهران

 
فرایش چوب تهران
 
تجربه ای نو......
احساسی متفاوت.....
گروه تولیدی صنعتی فرایش چوب از سال 1392 فعالیت خود را در زمینه صنایع چوب آغاز کرد. هدف این مجموعه تولید و عرضه کالای با دوام ایرانی با استفاده از مواد اولیه مرغوب وبا کیفیت می باشد.به کارگیری از نیروی کار ماهر و استفاده از دستگاه های بروز از عمده دلایل کسب موفقیت این گروه تولیدی است. رایکا چوب امیدوار است با حمایت شما مشتریان محترم و تلاش همکاران گرامی گامی مؤثر در جهت بهبود وضعیت اقتصادی کشور عزیزمان بردارد.
متاسفانه یکی از مهمترین عوامل ایجاد مشکلات در بین زوج های جوان که گاها منجر به جدایی و یا بروز پدیده ها و ناهنجاری اجتماعی از قبیل ازدواج سفید و ... میگردد ، عدم آگاهی در روابط زناشوئی میباشد.
گروه تولیدی رایکا چوب با ارائه ی این محصول که طراحی آن در کشور آمریکا صورت گرفته ، سعی در کمک به زوج های محترم میکند تا در کنار همسر عزیزشان به اوج لذت دست پیدا کنند.از مهم ترین ویژگی های این محصول عرض بسیار کم آن میباشد که این امکان را فراهم میکند تا به راحتی در کنار تخت خواب منزل شما جای گیرد.
همچنین طراحی منحصر به فرد این محصول برای خانم های بار داری که در نشستن و خوابیدن دچار مشکل هستند کمک شایانی مینماید.
این محصول با طراحی ویژه و منحصر به فرد، برای جلوگیری از دردهای شکم و کمر دوران بارداری خانم ها بسیار مناسب است. قوس های به کار رفته در این مبل بهترین حالت بدن را برای جلوگیری از درد های ناشی از دوران بارداری برای خانم های عزیز فراهم میکند.
 

دنبال کردن ما

 

در حال بارگزاری

در حال بارگزاری

Are you sure?