درسان طب پارس

 
درسان طب پارس
 
شرکت درسان طب پارس در سال 1384 با مشارکت تعدادی از دندانپزشکان متخصص و مهندسین مجرب با هدف واردات تجهیزات دندانپزشکی تاسیس گردید. این شرکت با توجه به تخصص اعضا(متخصصین جراحی فک و صورت، جراحی لثه، پروتز و دندانپزشکی عمومی) اقدام به بررسی محصولات ایمپلنت دندانی در سرتاسر جهان نمود تا با توجه به سابقه کاری و بررسی های فراوان علمی و عملی بهترین گزینه و مناسبترین ایمپلنت را برای ارائه به متخصصین، دندانپزشکان و استفاده مردم ایران انتخاب نماید و سرانجام موفق به اخذ نمایندگی انحصاری شرکت دنتیوم کره جنوبی، سازنده سیستم ایمپلنتیوم در ایران شد.
خدمات بهتر به دندانپزشک و بیمار، محور اصلی فعالیتهای شرکت در طول این سال ها بوده است،که در این راستا فعالیت هایی از قبیل بازرگانی،فروش و خدمات پس از فروش،خدمات میلینگ سنتر و لابراتواری و برنامه های علمی-آموزشی در این شرکت انجام گرفته است. اکنون شرکت درسان طب پارس به عنوان یکی از شرکت های بزرگ و معتبر در زمینه تجهیزات دندانپزشکی مفتخر به ارائه کالای با کیفیت همراه با قیمت مناسب، برگزاری دوره های آموزشی مدون و خدمات گسترده پس از فروش در سراسر کشور با بیش از 19 نمایندگی در جهت ارزش نهادن به دندانپزشکان، بیماران و مشتریان خود می باشد.
اتوکلاوهای تولیدی مربعی (کلاس بی) این شرکت (کوبیک)با ظاهری متفاوت،با دارا بودن سیستم خلا و گذراندن موفقیت آمیز کلیه تست های فنی،حداکثر نفوذ پذیری بخار و انجام کامل سیکل های استریلیزاسیون،همچنین کاربری آسان قابلیت نصب پرینتر سرخود و ثبت مکتوب سیکل های کاری کاملا انحصاری بوده و نمونه مشابهی در بازار ایران ندارند.
شبکه گسترده سرویس و خدمات محلی شرکت ایفا فراز آوینا در سراسر کشور،با سرویس به موقع و در دسترس بودن خدمات فنی و دارا بودن 2 سال گارانتی و10 سال خدمات پس از فروش مزایای انتخاب دستگاه اتوکلاو ایفا فراز آوینا را نزد مشتریان برجسته ساخته است.
اتوکلاوهای ایفا فراز آوینا علاوه بر دارا بودن استاندارد های ملی ایران،موفق به اخذ گواهینامه ایزو 2008-9001 (استاندارد مدیریت کیفیت) از کشور آلمان و استاندارد ایزو13485 (استاندارد مدیریت کیفیت تجهیزات پزشکی) از موسسه. bsiانگلستان گردیده اند
 

دنبال کردن ما

 

در حال بارگزاری

در حال بارگزاری

Are you sure?