حسابداری ابری استورم

 
حسابداری ابری استورم
 
نرم افزارهای سنتی با هزینه های سربار بالایی برخوردار هستند و در شرایط بد اقتصادی و در هنگام بستن محل کسب و کار عملا هیچ ارزش مادی مناسبی برای کارفرما ندارد.
با گسترش کسب و کارهای آنلاین و افزایش نیاز آنها به داشتن سیستمی که بتواند کسب و کارآنها را با دقت بالایی مدیریت کند رو به رو افزایش می یابد. بسیاری از کسب و کارهای بزرگ که می توانند هزینه های زیادی را برای سیستم های خود نمایند تا حدودی توانسته اند نیازهای خود را برطرف کنند اما نکته اینجاست که این نیازها با چه دقتی و با صرف چه هزینه ای برطرف شده اند؟ نکته جالب توجه این است که کسب و کارها با افزایش تعداد تراکنش های آنلاین آنها میزان هزینه ی مدیریت مالی و حسابداری آنها افزایش می یابد.
نکته مهم دیگری که وجود دارد این است که مدل درآمدی تمامی نرم افزارهای حسابداری بگونه ای است که کسب و کارها را وادار به پرداخت هزینه برای پشتیبانی، ارتقا نسخه می نماید و در این بین کسب و کارها می بایست هزینه های بالایی برای زیرساخت شبکه ای نرم افزارها بپردازند.
نرم افزارهای حسابداری رومیزی و مستقر در سمت کاربر، به لحاظ هزینه بر بودن، زمان بر بودن، نیاز به پشتیبانی مستمر و عدم دسترسی بی وقفه در تمام ساعات شبانه روز به چالش بزرگ تبدیل شده بودند که نرم افزارهای حسابداری آنلاین، برای حل یکجای تمام این مشکلات ظاهر شدند.
استورم یک نرم افزار حسابداری ابری (آنلاین) است که امکان ارائه ی انواع API های حسابداری را دارد که از طریق این API ها کسب و کارها می توانند بخش حسابداری خود را بسرعت راه اندازی نمایید.
نرم افزار حسابداری ابری استورم از آن جهت آزادی بسیاری به شما می بخشد که پرتال ضروری برای فعال سازی تمام به روز رسانی هایتان بصورت آنلاین در زمان بی درنگ را فراهم می نماید. حتی بالاتر- به روزرسانی ها بطور اتوماتیک انجام می شود.
نرم افزار حسابداری ابری استورم، را می توان بر حسب محیطتان سفارشی بکنید. و به امکاناتی که در نرم افزار حسابداری ابری می خواهید دسترسی یابید بدون آنکه برای امکاناتی که نمی خواهید، هزینه ای پرداخت کنید.
استورم با پشتیبانی در لحظه،در دسترس کاربران می باشد.
 

دنبال کردن ما

 

در حال بارگزاری

در حال بارگزاری

Are you sure?