تهران آسای

 
تهران آسای
 
نمایندگی رسمی محصولات چیلر هواساز فن کویل و مولتی پانل های وی آر وی دایکین ژاپن در ایران
درباره DAIKIN MCQUAY
شرکت صنعتی دایکین پیشتاز در نوآوری و فناوری پیشرفته سیستم های تهویه مطبوع با کیفیت بالا جهت مصارف ساختمانی، تجاری و صنعتی می باشد. در سال ۱۹۲۴ برای اولین بار با بیش از ۶۰ کارخانه در سراسر جهان و ۲۰ بیلیون دلار فروش به عنوان شماره یک شرکت سیستم تهویه مطبوع در جهان برگزیده شد.
شرکت تهران آسای از سال ۲۰۰۳ میلادی با شرکت مک کوی اینترنشنال همکاری دارد که از سال ۲۰۱۴ پس از ادغام دو برند مک کوی آمریکا و دایکین ژاپن، این شرکت همچنان به عنوان تنها نماینده محصولات آب سرد ( چیلر، مینی چیلر، فن کوئل، هواساز ) و نیز محصولات مولتی پانل VRV در ایران فعالیت می نماید.

لیست محصولات قابل ارایه دایکین – مک کوی در ایران توسط شرکت تهران آسای:
مینی چیلر
چیلر هوایی
چیلر آبی
VRV شامل پنل های چند منظوره با واحد بیرونی مرکزی
پکیج یونیت پشت بامی
هواساز
فن کوئل
درباره مک کوی MCQUAY
سال تاسیس شرکت های مک کوی و زیر شاخه های آن به سال ۱۷۸۵ میلادی بر مگردد. زمانی که شرکت J&E HALL فعالیت خود را در انگلستان آغاز کرد. در آمریکا، شرکت مک کوی کارخانه موتور بخار را در سال ۱۸۷۲ میلادی برای اولین بار تاسیس کرد و اولین رادیاتور را در سال ۱۹۹۳ میلادی ساخت. شرکت های نامدار قدرتمند مانند شرکت آمریکن فرنس، رمینگتون، سینگر، شرکت هرمن نلسون، شرکت آمریکن ایر فیلتر، وستینگهاوس و پرفکس شرکت مک کوی را به عنوان سردمدار تح.لات در سیستم های تهویه مطبوع و پیشرو در زیست محیط صنعتی و راهکارهای سیستم های تهویه مطبوع قرار داد.
مالکیت آن در سال ۱۹۹۴ میلادی توسط شرکت صنعتی OYL مالزی متعلق به گروه هنگ لیونگ خریداری شد و به شرکت مک کوی قدرت بیشتری را در منابع گروه های جند ملیتی شامل بانک ها و سرویس های مالی، تولید و توزیع در زمینه های صنعتی، تکنولوژی و محصولات مصرفی را داد.
 

دنبال کردن ما

 

در حال بارگزاری

در حال بارگزاری

Are you sure?