بن مانو

 
بن مانو
 
شرکت صنایع غذایی و بسته بندی عسل دخت شهد
در «بن‌مانو» تمام تلاش‌ها معطوف به خلق تجربه‌ای یکتا از نوشیدن قهوه‌ای تازه‌برشت و با‌کیفیت است؛ به این دلیل، اشتیاقی بی‌پایان برای تولید «ناب‌ترین محصول ممکن» را داریم و پیوسته به دنبال کسب، تولید و نشر دانش بیشتری هستیم. این پژوهش‌ها، ما را به درک بهتر چالش‌های تولید قهوه هدایت می‌کند. از این طریق است که می‌توانیم به فعالیت‌های نوآورانه‌ی خود در این عرصه به‌صورت پایدار ادامه دهیم و امروز در جایگاهی قرار گیریم که شایسته انتخاب از نگاه شما باشیم.
هدف ما کمال در منتهی‌الیه آن نیست، چراکه اساساً ممکن نیست، بلکه در پیشرفت هر روزه‌مان تعریف می‌شود. نزدیک‌شدن به این هدف، با همدلی تمامی افراد، فارغ از جایگاه و مسئولیت‌شان، امکان‌پذیر است. تحقق آن تماماً چیزی‌ست مربوط به بینش و نه رویا. گرچه رویا انگیزه‌بخش تمام تلاش‌های انسانی‌ست، اما این بینش است که مسیر راه را روشن می‌کند و همواره در ذهن داریم چیزی که امروز بدیهی‌ست زمانی رویا بوده، و ما عزم آن داریم که از بدیهیات فراتر رویم.
ما برآنیم تا با پیشرو بودن در فرآیند تولید، نوع و کیفیت محصول، خدمات و توزیع، الگویی برای تولیدکنندگان ایرانی باشیم و به مرجع فرهنگ قهوه در ایران تبدیل شویم. می‌پنداریم که نظر مردم ایران و منطقه باید نسبت به کالای ایرانی بهبود یابد و در این راستا با اشتیاق می‌کوشیم.
 

دنبال کردن ما

 

در حال بارگزاری

در حال بارگزاری

Are you sure?