ایران هتل آنلاین

 
ایران هتل آنلاین
 
ایران هتل آنلاین
ایران هتل آنلاین یک سامانه ي رزرو آنلاين هتل است که با نام اختصاری آی هو (IHO: IranHotelOnline) فعالیت می کند. اين سامانه به عنوان بزرگترین سامانه ي رزرو آنلاین هتل های ایران شناخته شده است چرا كه کاملترین مرجع انواع هتل ها در ایران است به طوري كه اطلاعات لازم در مورد بیش از 1900 هتل را در اختیار شما قرار می دهد. لازم است بدانيد هزینه ی رزرو هتل از طريق ايران هتل آنلاين بسیار كمتر از رزرو حضوری و معمولا کمتر از ديگر سامانه های رزرواسيون آنلاين هتل است. این سامانه که متعلق به شرکت سفرپردازان رایان کیش(LLC) است فعالیت خود را از سال 1385 شروع کرده لذا حدود 14 سال سابقه دارد پس با خیال راحت می توان به آن اعتماد کرد.
مهم ترين دلايل استفاده از ايران هتل آنلاين
ایران هتل آنلاین داراي تضمين كمترين قيمت است به اين معنا كه اين تضمين را به شما مي دهد كه مي توانيد هتل مورد نظر خود را با كمترين قيمت ممكن رزرو كنيد.
ایران هتل آنلاین دارای پشتيباني 24 ساعته است.
ايران هتل آنلاين داراي نرخ كنسلي معادل 0 (صفر) درصد است.
با رزرو از طريق ايران هتل آنلاين مي توانيد تخفيفات خوبي دريافت كنيد. برخي از اين تخفيفات به قدري باورنكردني است كه حتي اگر قصد سفر نداريد وسوسه می شويد که بار سفر ببنديد و از يك فرصت طلايي بهره مند شويد.
ارائه اطلاعات 99 درصدی درباره هتل ها
دارای بزرگترین مرجع نظرات هتل ها
امکان جستجو هتل ها بر اساس خیابان یا مکانی خاص

رزرو هتل با ایران هتل آنلاین و تجربه سفری آرام
رزرو آنلاین هتل در صنعت گردشگری و اماکن اقامتی به علت تسهیل و تسریع فرآیند تصمیم گیری در سفر اهمیت به سزایی دارد ایران هتل آنلاین با هدف جلب رضایت میهمانان امکان رزرو هتل به صورت آنلاین را فراهم آورده است و تجربه ی سفری آرام و به دور از دغدغه های احتمالی را برای میهمانانی که قصد سفر به جای جای ایران را دارند به ارمغان می آورد . ایران هتل آنلاین از اولین ، با قدمت ترین ومعتبرترین وبسایت های رزرو هتل درایران است و ارائه دهنده بهترین تخفیفات در ایام مختلف به مسافران گرامی می باشد.
در رزرو آنلاین هتل با وبسایت ایران هتل آنلاین امکان انتخابی آگاهانه به میهمانان گرانقدر داده می شود ایران هتل آنلاین تنها وبسایتی است که امکان جستجو هتل ها بر اساس خیابان یا مکانی خاص را به میهمان می دهد، میهمان با وارد کردن نام مکان یا خیابان مورد نظر خود در کادرجستجو می تواند تعداد هتل های آن منطقه را مشاهده نماید،گالری تصاویر ، ارائه اطلاعات کامل و با جزئیات از هتل ، موقعیت مکانی هر هتل، آدرس آن روی نقشه و هم چنین ثبت تجربیات و نظرات بیش از نیم میلیون میهمان و ثبت رتبه هتل از دید آنان افق دید گسترده ای را از هتل ها و مراکز اقامتی پیش روی افرادی که قصد رزرو هتل به صورت آنلاین را دارند نهاده است .
 

دنبال کردن ما

 

در حال بارگزاری

در حال بارگزاری

Are you sure?