آریوسازه گیل

 
آریوسازه گیل
 
ساخت ساختمان با سازه های نوین، سبک تر، مقاوم تر و ایمن تر از سازه های معمول
فعالیت های شرکت آریو سازه گیل در حوزه ساخت و ساز:
طراحی سازه LSF
نصب سازه (اسکلت ساختمان) LSF
احداث ساختمان کلید تحویل بصورت پیمانکاری
احداث خانه های مسکونی تا ۵ طبقه
انجام پروژه های ساختمانی و تهاتر هزینه با زمین
مشارکت درساخت


سرمایه گذاری خدمات پیمانکاری:
1-احداث منازل مسکونی تا ۵ طبقه:
شرکت آریو سازه گیل مجری احداث ساختمان های LSF تا ۵ طبقه می باشد. این ساختمان میتواند بنحوی طراحی شود تا بزرگترین زمین لرزه ها و بادها را تحمل نماید.

2-احداث مجتمع های تفریحی و خانه های ویلایی:
جهت ساخت ویلاهای مدرن و مجهز، بهترین سیستم ساخت LSF می باشد که به دلیل باربری دیوارها، طراحی معماری بسیار شناور بوده و ایجاد طرح های پیشرفته و چشم نواز در سازه های LSF امکان پذیر می باشد.

3-احداث سوله های صنعتی تا دهانه ۱۵ متر:
ساخت سوله های صنعتی سبک با استفاده از سیستم LSF که به دلیل قدرت ذاتی فولاد و کیفیت ضد حریق بودن آن، سازه فولادی را در مقابل حوادث زیانبار از قبیل آتش سوزی، زلزله و طوفان و تند باد مقاوم می سازد.

4-اجرای اضافه اشکوب:
در برخی ساختمان های اداری و مسکونی و یا دفاتر کار نیاز به گسترش فضاهای قابل کاربری می باشد. استفاده از سیستم LSF جهت اضافه کردن طبقات و یا ایجاد فضای مناسب بر روی سقف به دلیل سبک بودن بسیار کارآمد می باشد.

5- احداث بیمارستان ها و مراکز آموزشی دانشگاهی:
از آنجایی که سیستم LSF سبک بوده و مصالح استفاده شده در آن عایق صوت، حرارت و انرژی می باشند، لذا در داخل ساختمان، فضای آرام و مناسبی جهت استفاده در بیمارستان ها، مدارس و مراکز مشابه به وجود می آید. بدلیل امکان طراحی های باز و گسترده و همچنین امکان ایجاد و اضافه کردن اتاق های مختلف به سیستم LSF، بهترین شیوه ساخت کلینیک ها، مراکز درمانی و آموزشی می باشد.

6-سایر خدمات:
از دیگر کاربردهای این سازه ها می توان به ساخت: خانه های مولد (سریع الاحداث با امکانات اولیه زندگی) / کمپ / اتاقک نگهبانی / سرویس های بهداشتی / اسکان کارگری / سالن های پذیرایی بین راهی و … اشاره نمود.
زمان ساخت: در کمترین زمان امکان پذیر می باشد.
 

دنبال کردن ما

 

در حال بارگزاری

در حال بارگزاری

Are you sure?