شرکت کنندگان مواد و تجهیزات دندانپزشكي

 
نتیجه : 25
 
 
 
 
 
 

نمايشگاه مجازی مواد و تجهیزات دندانپزشكي در یک نگاه 

برای اولین بار نمایشگاه مواد و تجهیزات دندانپزشكي به صورت مجازی در ایران برگزار شده است. این نمایشگاه بار دیگر با هموار کردن مسیر برای پیشروان و افراد پیشرفته این صنعت، نیروی محرکه ای خواهد بود که نقش خود را در ارائه موفق محصولات و جایگاهی برای دیدار دندانپزشکان و افراد پر نفوذ بازار دندانپزشکی ایفا می کند. این نمایشگاه طیف کاملی از محصولات در دسترس بازار بین المللی را عرضه می کند. تمرکز این نمایشگاه بر برقراری و حفظ ارتباط با حرفه، همکاران، تامین کنندگان و شرکای تجاری است. همچنین این فرصت برای شما فراهم است تا با تامین کنندگان جدید محصولات مورد نیاز خود را بیابید. نمایش مجازی و جالب محصولات به صورت کاتالوگ و تیزر تبلیغاتی، شما را از جدیدترین فرآیند ها و فناوری های دنیای دندان و دنداپزشکی آگاه می سازد.

این نمایشگاه در راستای برطرف نمودن نیاز مشتریان و دندانپزشکان محترم برای جستجو، آشنایی و خرید آسان، صرفه جویی در وقت و هزینه، راه اندازی شده است. راحتی جستجوی شرکت های فعال در حوزه دندانپزشکی و امکان استفاده آسان از وبسایت، امکان مقایسه کالا ها، اطلاعات علمی ، امکان استعلام قیمت ها و ... از جمله مزایای ویژه نمایشگاه مجازی مواد و تجهیزات دندانپزشكي هستند. در جامعه پیشرفته کنونی و با تنوع روز افزون کالاها، کمتر دندانپزشکی بدون تحقیق و بررسی اقدام به خرید مایحتاج مطب دندانپزشکی خود می کند. طراحی بی نظیر وبسایت هایپر اکسپو و امکان انتخاب آسان از طریق دسته بندی های هوشمند، کار را برای دندانپزشکان محترم راحت تر کرده است. 
به امید اینکه علاوه بر شفاف سازی اطلاعات و محصولات که در راستای قوانین اداره تجهیزات پزشکی ایران صورت می گیرد، خدمات بی طرفانه و سودمندی به دندانپزشکان محترم ارائه و به رشد و رونق تمامی فعالان این حوزه کمک شایانی کرده باشیم.

دنبال کردن ما