شرکت کنندگان مواد شوینده، پاک کننده، بهداشتی، سلولزی

 
نتیجه : 30
 
 
 
 
 
 
 

نمايشگاه مجازی مواد شوینده، پاک کننده، بهداشتی،سلولزی، ماشین آلات وابسته در یک نگاه 

ایران کشوریست که از نظر مصرف محصولات آرایشی و بهداشتی، در منطقه جایگاه نخست را دارد و برخی آمارها، نشان می دهد که کشورمان از حیث مصرف محصولات آرایشی در جهان نیز از رتبه بسیار بالایی برخودارست. برخی از مواد اولیه مورد نیاز این صنایع، توسط پتروشیمی ها و تولید کنندگان مواد اولیه و افزودنی های پلیمری تامین می گردد.

برخی از محصولات و خدماتی که در این نمایشگاه مجازی ایران بیوتی به نمایش عموم در می آیند، عبارتند از:

مواد شوينده و پاك كننده، محصولات سلولزي و بهداشتي، محصولات آرایشی ، محافظتي پوست، مو، ناخن، عطر، رنگ مو، محصولات محافظتی کودک، خوشبوكننده هوا، حشره کش، واکس، اسپا، تناسب اندام، اسانسها، مکملها، مواد اوليه واسطه اي، کلینیک زیبایی،بهداشتی و خدمات مشاوره ای، تجهیزات پزشکی زیبایی و لیزر درمانی،صنایع بسته بندی، توزیع و پخش محصولات، لوازم و وسايل آرايشگري، آرايشگاهي، مراقبت از پوست، ماساژ، دستگاههای نظافتی

تولیدکنندگان و شرکت ‌های حاضر در این نمایشگاه، آخرین تولیدها، دستاوردها و تکنولوژی های روز این بخش را ارائه و به نمایش خواهند گذاشت. شناساندن و معرفی محصولات جدید، جذب سرمایه گذاری های داخلی و خارجی در این حوزه، کمک به رونق تولید، ایجاد زمینه فعالیت های علمی و تحقیقی در مورد ذائقه مصرف کنندگان، رقبا و محصولات جدید آنها، پیش فروش کردن محصولات، شناسایی و انتخاب نمایندگان فروش جدید، اشتغالزایی، تعامل بین تولیدکنندگان و مصرف کنندگان از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.
دنبال کردن ما

 

در حال بارگزاری

در حال بارگزاری

Are you sure?