شرکت کنندگان صنایع کشاورزی، مواد غذایی، دام و طیور و آبزیان

 
نتیجه : 23
 
 
 
 
 
نمایشگاه مجازی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، دام و طیور و آبزیان و صنایع وابسته در یک نگاه 
نمايشگاه مجازی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، دام و طیور و آبزیان و صنایع وابسته از 29 خرداد 97 الی 29 فروردین 98 برگزار می گردد.
برای اولین بار این نمایشگاه با همکاری سامانه هوشمند برگزاری نمایشگاه ها (هایپر اکسپو) به صورت مجازی برگزار شده است. در نمایشگاه صنایع کشاورزی، مواد غذایی ، دام و طیور آبزیان انواع خدمات، محصولات و جدیدترین تکنولوژی های روز در حوزه های کشاورزی,  دام,  طیور,  آبزيان، دامپزشكي و دارو و خوراك و همچنین انواع دستگاه ها,  صنایع,  خط تولید,  تجهیزات و ماشین آلات این حوزه به نمایش عموم گذاشته می شود.
با توجه به نقش ارزنده و مهم نمایشگاها در تبادل اطلاعات فنی-بازرگانی و آشنائی صاحبان صنایع و پژوهشگران و دست اندرکاران با آخرین دستاوردهای صنعتی و فن آوری روز جهان و همچنین بمنظور معرفی توان تولید و صادرات ایران، نمایشگاه مجازی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته معروف به ایران آگروفود برگزار می گردد.
تولیدکنندگان و شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه,  آخرین تولیدها,  دستاوردها و تکنولوژی های روز این بخش را ارائه و به نمایش خواهند گذاشت. شناساندن و معرفی محصولات جدید,  جذب سرمایه گذاری های داخلی و خارجی در این حوزه,  کمک به رونق تولید,  ایجاد زمینه فعالیت های علمی و تحقیقی در مورد ذائقه مصرف کنندگان,  رقبا و محصولات جدید آنها,  پیش فروش کردن محصولات,  شناسایی و انتخاب نمایندگان فروش جدید,  اشتغالزایی,  تعامل بین تولیدکنندگان و مصرف کنندگان از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.
نمايشگاه مجازی ماشین آلات و ادوات کشاورزی، دام و طیور آبزیان و صنایع وابسته به مدت 10 ماه و 24 ساعته در اختیار شما بازدیدکنندگان محترم می باشد.

دنبال کردن ما

 

در حال بارگزاری

در حال بارگزاری

Are you sure?