شرکت کنندگان بهداشت، ایمنی، محیط زیست، آتش نشانی

 
نتیجه : 17
 
 
 
 

  نمايشگاه مجازی بهداشت، ايمني، محيط زیست و آتش نشانی و امداد و نجات در یک نگاه 

نمايشگاه مجازی نمايشگاه مجازی بهداشت، ايمني، محيط زیست و آتش نشانی و امداد و نجات از 20  اسفند 96 الی 20 دی97 برگزار می گردد.

برای اولین بار این نمایشگاه با همکاری سامانه هوشمند برگزاری نمایشگاه ها ( هایپر اکسپو) به صورت مجازی برگزار شده است. رسالت این نمایشگاه ارتقاء سطح علمی، ارائه فن آوری های پیشرفته و تخصصی و معرفی تجهیزات شرکت های توانمند حوزه HSE، ترویج و توسعه تحقیقات و فعالیت های پژوهشی، تغییر نگرش های جدید در زمینه های ایمنی، بهداشت کار و محیط زیست در تمامی صنایع و ارائه چشم اندازی نوین در عرصه سلامت و بهداشت جامعه می باشد تا با حضور، تعامل و هم فکری بین صاحبان صنایع، محققان و صاحب نظران، گامی موثر در راستای ارتقاء استانداردهای مدیریت ایمنی، سلامت و محیط زیست برداشته شود.

 نمایشگاه مجازی بهداشت، ايمني، محيط زیست و آتش نشانی و امداد و نجات نمایشگاهی پیشرو در حوزه ی امنیت و ایمنی در سراسر ایران است. در این نمایشگاه می توان از ابداعات و اختراعات، فناوری های نوین و پیشرفته و محصولات بسیاری که در این حوزه کاربرد دارند، بازدید به عمل آورد. محصولات و تجهیزات بسیاری در این نمایشگاه در زمینه های مختلف از قبیل: آتش نشانی و نجات، ایمنی و بهداشت وجود دارد که توسط تولیدکنندگان بزرگ و به نام این صنعت ارائه می شود که سعی دارند بهترین و رقابتی ترین قیمت ها را به بازدید کنندگان عرضه کنند. این نمایشگاه فرصت را در اختیار بازدیدکنندگان قرار می دهد تا با بازدید از آن بتوانند با بقیه فعالان در این صنعت ارتباط برقرار کرد و به توسعه تجارت بپردازند. نمايشگاه مجازی صنعت ساختمان رشت به مدت 10 ماه و 24 ساعته در اختیار شما بازدیدکنندگان محترم می باشد.


دنبال کردن ما

 

در حال بارگزاری

در حال بارگزاری

Are you sure?